Audio by kniha matou_ovo_evangelium

Blahoslavení pronásledovaní - Mt 5,10-16

pozehnaniCelá řada církví i jednotlivých křesťanů po celém světě zakouší pronásledování. Bůh nás volá k tomu, abychom stáli po boku těmto pronásledovaným bratřím a sestrám.

66:20 minut (15.18 MB)

On vysvobodí svůj lid z jeho hříchů - Mt 1,18-23

Na příběhu narození Krista si ukážeme čtyři velké charakteristiky Boha, Jeho velikost, lásku, věrnost, a péči. Jsou to věci, které nám Matouš ve svém příběhu předkládá jak na podnose a chce, abychom zde viděli dílo Boží a roli Pána Ježíše Krista. To je smysl příběhu o narození Ježíše. Text kázání...

48:21 minut (11.07 MB)